Animasyon Tanıtım Filmi
Nasıl Yapıyoruz?

Animasyonlarınız Markanız için
Konuşsun!

Günümüzde içerikler çok hızlı bir şekilde tüketiliyor. Kurumlar kendileri veya markaları için daha farklı daha yaratıcı içerik formatlarını aramaya başlıyor. 2D Animasyonlar markalar için yaratıcılık yönünde etkili bir rol oynuyor. Markalarınız için dijital dünyanın hızına ve sürekli değişimine ayak uydurabilmek zamanla sizleri zorlayabilir. İşte bu noktada uzman ekibimiz ile birlikte devreye giriyoruz ve sizler için yaratıcı animasyon tanıtım videoları  hazırlıyoruz.

Animasyon Tanıtım Filmi Sürecinde Neler Yapıyoruz?

Öncelikle sizlerin ne istediğine kulak veriyor,  bulunduğunuz sektörü ve hizmetlerinizi öğreniyoruz. Daha sonrasında sektörünüz ile ilgili ufak bir analiz yapıyoruz ve kurumunuza&markanıza en uygun senaryoyu yazıyoruz.

Hazırlanacak videonun süresini, içeriğini, hareketlendirme biçimlerini oluşturuyor ve sizlere son hali ile birlikte onayını sunuyoruz. Onayınızı aldıktan sonra paylaşılacak sosyal medya platformlarına göre video formatını ayarlıyoruz ve paylaşıma sunuyoruz.

Animasyon çalışmalarımız ile markanızın bilinirliğini arttırıyor, hedef kitleniz üzerinde kalıcı izler bırakıyoruz.

Hazırladığımız bütün animasyon videolarını müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede sağladıktan sonra teslim ediyoruz. Bizimle iletişime geçerek kurumunuz veya markanız için kaliteli ve etkileyici animasyon videoları hazırlatabilirsiniz.