Google Adwords
Nasıl Çalışır?
Nasıl Yönetiyoruz?
ANALİZ

Adwords Reklamları ile
Marka Bilinirliğinizi Arttırın!

Reklam vermek için internette gezinen herkesin karşısına Google Adwords hizmeti bir kerede olsa muhakkak çıkmıştır. Google Adwords, kurumunuza ait içerik veya markanızın reklamını yapabileceğiniz bir çevrimiçi reklam sistemidir. Burada önemli olan reklamı verip kenara çekilmek değil, o reklamın kime, nasıl ve ne zaman gösterileceğini iyi bilmektir. İşte bu konuda bizler size uzman ekibimizle birlikte en üst seviyede Adwords hizmetlerini sunuyoruz.

Her gün milyonlarca
internet kullanıcısı
markanıza ait ürün ve hizmetleri arıyor!

Eğer internette ürün ya da hizmet satıyorsanız veya sitenize herhangi bir sebeple daha fazla hit almak istiyorsanız arama motorundaki yarışına dahilsiniz demektir. Üst sıralara çıkmak için organik yöntem olan SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) dışında, arama motoru içerisine reklam verebileceğiniz ve sizi en kısa zamanda üst sıralara taşıyacak olan SEM olarak bilinen pazarlama yöntemini kullanabilirsiniz.
-AdWords Arama motoru pazarlamasında en sık kullanılan yöntemdir. Adwords reklamları, reklamlarınızın ne zaman ve nerede görüneceğini seçmenize olanak sağlar. Yani reklamlarınızı, ilçenizde bulunan mahallenize kadar hedefleme yapabilme imkanı sunar. Analizleri doğru değerlendirme ve iyi yapılmış hedeflemelerle en iyi sonucu almanıza olanak sağlar.

Markanıza en uygun stratejinizi belirliyor ve sizlere en uygun kampanya ve bütçe
ile Google'da söz sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Google Adwords sayesinde, müşterileriniz internette arama yaparken sunduğunuz ürün veya hizmetlerinizi kolayca görebilir.

Reklamlarınızın nerede ve ne zaman görüneceğini seçmenize olanak sağlar.

Doğru zamanlanmış bir reklam ile kullanıcıları değerli müşterileriniz haline dönüştürebiliriz.

Web sitenize yönlendiren reklamlar hazırlayarak, satışlarınızı arttırmanızda önemli bir rol oynarız.

Profesyonel ekibimiz markanız için gerekli olan pazarlama stratejilerini tasarlar ve web sitenize daha fazla ziyaretçi akışını sağlar.

Telefon numaranızı ön plana çıkaran reklamlar hazırlayarak, daha çok müşterinizin sizi aramasını sağlarız.

İşletmenize yönelik reklamlar hazırlayarak, kullanıcıların harita üzerinden işletmenize kolayca ulaşmasını sağlarız.

Sadece reklam olsun diye boşa ödeme yapılmasına karşıyız! Minimum maaliyet ile maksimum getiri sağlamak için çalışmalar yapıyor ve reklamları verirken doğru kişiler için ödeme yapmanızı sağlıyoruz.

İşlerinizi ve işletmenizi büyütmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Ajansımızdan hangi reklamlarla nasıl bir performans sağlanacağı konusunda ihtiyacınız olan tüm desteği alabilirsiniz.

Doğru Analiz, Doğru Strateji
Doğru Çözüm

Google Adwords’te doğru analiz ve doğru çözüm tüm kampanyalarda başarı yakalamanın en önemli noktasıdır. Markanız için en doğru analiz ve hedef kitlenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde saptıyor ve buna göre kampanyalar üretiyoruz. Doğru analiz markanız için dijital dünya’da görünür olmanın en önemli ve en kilit noktasıdır.

Google Adwords’te kampanyalarınızı başarıya ulaştırmak için ücretsiz analizinizi bugünden isteyebilirsiniz.