Mobil Aplikasyon

Mobil Çağa Ayak Uydurun!

Günümüzde teknoloji ile birlikte akıllı telefon kullanımı da oldukça yaygınlaşmıştır. Bunun sonucunda da mobil uygulamalar hayatımızda daha çok önemli hale gelmiştir. Şirketler daha fazla müşteriye ulaşmak için mobil uygulama hizmetlerini tercih etmeye başladılar. Mobil uygulamalar sayesinde şirketiniz sadece bir web sitesi ile yetinmek zorunda kalmaz ve müşterileriniz diledikleri zaman web sitenize akıllı telefonlarından kolayca ulaşabilme imkanı bulur.

Mobil Uygulama Hizmetlerinin Size Faydaları Nelerdir?

*Mobil uygulama hizmetleri ile mağazanızın yakınlarında olan müşterilerinize çekiliş, indirim günlerinizi duyurabilir, kampanyalarla ilgili bildirimler gönderebilirsiniz. Bu sayede konumunuza yakın olan müşterileriniz kampanyalarınızdan haberdar olacak ve mağazanıza alışveriş yapmak için gelebilecektir.

*Mobil uygulamanızı yükleyen müşterileriniz telefonlarına her baktığında uygulamanızı, mağazanızın adını, logosunu görecek ve böylelikle marka bilinirliğinizi arttırmış olacaksınız. Markanız müşteriler tarafından daha çok hatırlanır olacak.

*Şayet bir E-ticaret sitesine sahipseniz, mobil uygulama hizmetleri sayesinde müşterilerinize çok daha kolay alışveriş imkanı sunarsınız. E-ticaret sitenize gelen müşterileriniz hızlı bir şekilde ürünlerini sepetlerine ekler, güvenli ödeme sistemi ile ödemeleri yapar ve alışverişlerini mutlu bir şekilde tamamlarlar.

Mobil Uygulama Tasarım Sürecimiz Nasıl İşler?

*Tasarım Süreci: Şirketinizin kurumsal kimliği ön plana çıkarılarak, mobil uygulamanın arayüzü tasarlanır. Her aşamada müşterilerimizle iletişim halinde oluruz ve müşterimizin onayını aldıktan sonra diğer aşamaya geçeriz.

*Yazılım Süreci: Müşterimiz tarafından onaylanan tasarım, yazılım ekibimiz tarafından uygulamanın arayüzü olarak kullanılır ve mobil yazılım geliştirmeleri yapılır.

*Test Süreci: Hazırlanan mobil uygulama test edilir ve gerekli kontrolleri yapılır.

*Yayınlanma Süreci: Bütün mobil uygulama aşamalarının müşterimiz tarafından onayını aldıktan sonra uygulama App Store ve Android Market’e yüklenerek kullanıcılarımıza sunulur. Web sitesine gerekli olan kurulum ve download linkleri eklenir. Mobil uygulamanız yayınlandıktan sonra sitenizden erişebilir hale gelir.

Mobil uygulama hizmetlerimiz ile şirketinize&web sitenize özel uygulamalar geliştiriyor ve markanızın daha çok müşteriye ulaşması için gerekli tüm çalışmaları titizlikle yapıyoruz.